Zagrebačko kazalište lutaka

U srijedu 7. ožujka 2018. godine učenici drugoga razreda matične škole i učenici PŠ Vučak i Lepa Ves posjetili su Kazalište lutaka Zagreb i pogledali kazališnu predstavu Pismo iz Zelengrada.

Učenici su prije gledanja lutkarske predstave pročitali istoimeno djelo Nevenke Videk. Naravno, predstava je bila puno zanimljivija, iako je poruka ista, a to je da prirodu moramo čuvati.

Posjet Zagrebu nastavio se u Zračnoj luci Franje Tuđmana. Na trenutak su učenici, kao pravi putnici, uz stručno vodstvo, prošli sve etape putovanja.

Prijavili su se, prošli sigurnosnu kontrolu, čekali let i podigli prtljagu. Iako su učenici znali puno toga o zračnoj luci i putovanju zrakoplovom, danas su još nešto naučili i doživjeli novo iskustvo, a osobito oni koji nisu putovali zrakoplovom.

Mali novinari