Vlak na brijegu

U 3.b razred dojurio je vlak koji je dio interpretacije lektirnoga  djela  Mate Lovraka: Vlak u snijegu. Učenici su na velikom formatu, u skupini, naslikali vlak koji velikom brzinom juri našim zavičajem.  Da grudanje može biti i u toplom okružju razreda, pokazali su slikanjem prijatelja i sebe u pokretima i zahvatima grudanja. Gotove likove postavili smo uz vlak te dodali snježne grude koje su poput pravih. Hura,  grudanje je moglo početi!

Putujemo našim šarenim vlakom do novoga lektrinog naslova!

3.b