Učenici trećih razreda na izvanučioničkoj nastavi u Zagrebu

U srijedu 21.veljače 2018. učenici trećih razreda matične škole u kazalištu Žar ptica pogledali su predstavu Dnevnik Pauline P.

Predstava govori o nizu običnih i neobičnih zgoda iz života desetogodišnjaka kojima nije lako s nama odraslima. Paulina želi sačuvati svoje sretne i nesretne trenutke bilježeći ih u dnevnik, pri čemu  stalno nasmijava publiku  i na kraju poziva na zajednički ples na pozornici koji je oduševio učenike.

Posjet Zagrebu nastavio se u Etnografskom muzeju u kojem su učenici pogledali stalni postav Muzeja, izložbu o maslinarstvu te sudjelovali u radionici puhanja i oblikovanja stakla. Voditeljica radionice oduševila ih je znanjem i vještinom ovoga neobičnog zanimanja. Učenici su aktivno sudjelovali i oduševili se njezinim majstorijama.