Vrckasta veljača

Šašavi smo, prevrtljivi i nadasve nestrpljivi. Družba mi smo dramska, luckasta i vrckasta. Evo naših maski, dolazimo vama, ako smo vam slatki pljesak dajte nama…

I nagradili smo velikim pljeskom učenike dramske skupine koji su u ponedjeljak 12. veljače 2018. godine pripremili prigodni program za učenike nižih razreda A smjene.

Uveseljavali su nas klaunovi, tigar, majmun, lopta, violina i balerina.

Pozorno smo ih saslušali te nagradili  velikim pljeskom.

Na kraju su nam poslali poljupce, dali lude ideje za fašnik i zahvalili nam što smo ih došli pogledati.

Mali novinari

Veselo i neobično bilo je i na nastavi 14. veljače. U razredu su boravili razni likovi, ozbiljni i neozbiljni, no svi su bili veseli i nasmijani!