Fašničke špelancije v Oroslavju

Kao i prethodnih godina i ove se godine nastavila fašnička tradicija. U nedjelju 4. veljače održale su se Fašničke špelancije v Oroslavju.

Oroslavje je bilo šareno, veselo i puno dječjih maski. Bili su tu morski psi, Indijanci, Spužva Bob, žabe, bubamare…

U šarenoj povorci bili su zapaženi šareni baloni, odnosno učenici 2.a i 2.b razreda naše škole.

Njihov ples uz pjesmu Šareni baloni velikim pljeskom nagradili su roditelji, bake i djedovi koji su ih cijelo vrijeme pratili i podržavali. Balon klub iz Donje Stubice bio je najveseliji i najšareniji!

Nakon što su predstavljeni svi učesnici, žiri se povukao na glasanje i izbor najboljih maski, a za to vrijeme djeca su se okrijepila krafnama i toplim čajem.

Pri podjeli nagrada predstavnici učenika okupili su se na pozornici i nestrpljivo iščekivali rezultate maskiranja.

Šareni baloni osvojili su pisač i pizze. Učenici su zadovoljni nagradom, ali najvažnije im je bilo druženje i igra.

Mali novinari