Noć muzeja

Povodom Noći muzeja u Velikoj galeriji grada Zaboka otvorena je izložba Snovi likovnoga stvaralaštva djece i mladih u organizaciji Škole za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok.

Na spomenutoj izložbi sudjelovala je i OŠ Donja Stubica s osam likovnih radova naših učenika, a to su: Magdalena Pišković, Dora Kučko, Ivana Žukina, Maja Cesarec, Paula Pišković, Karlo Tkalčević i Julija Jagarčec koji su ujedno i članovi Likovne grupe pod mentorstvom učiteljice Jane Đurđević.

Samom otvorenju izložbe prethodila je radionica s temom Rijeka snova u kojoj su svoju kreativnost pokazale Dora, Ivana, Maja i Paula. Katalog izložbe dostupan je na linku: http://www.ss-sudigo-zabok.skole.hr/noc-muzeja-2/.