Naš Lovro – NAJKLINAC  sjeverozapadne i središnje Hrvatske

Prošle nedjelje 17.12.2017. održan je u gradskoj sportskoj dvorani Izbor za najklinca i najklincezu sjeverozapadne i središnje Hrvatske.

U kategoriji od 9 do 12 godina izabran je naš učenik 4.a razreda Lovro Lacković.

Lovro je odličan učenik, razredni je zabavljač, omiljen među djevojčicama, član je Likovne grupe i Male Kajkaviane.

Voli sport i glazbu.

Uspješan je sportaš, član je Savate kluba Donja Stubica i odlično svira violinu. Pohađa 3.godinu Osnovne glazbene škole pri Osnovnoj školi Ksavera Šandora Đalskoga u Zaboku.

Čestitamo!