Božićna bajka u Donjoj Stubici

U organizaciji Turističke zajednice u subotu 16. prosinca u prostoru nove sportske dvorane održalo se predblagdansko druženje pod nazivom Božićna bajka.

I sve je bilo bajkovito…

Raznovrsnom programu pridružili su se učenici naše škole i igrokazima Zimska ljubav i Božićni darovi obogatili program manifestacije. Uz glazbu i ples naše plesne skupine božićna čarolija bila je  magična!

Organizirane su likovne radionice za djecu predškolskog, vrtićkog i školskoga uzrasta: oslikavanje božićnoga drvca te izrada kuglica, zvončića i borića u 3 d projekciji.

Učenici Škrinjice iz 3.b razreda vodili su radionice koje je osmislila njihova učiteljica Snježana Štefek Borovčak, a brojnost sudionika i veselo druženje djece našega grada pokazalo je da su se svi, uistinu, zabavili!