Djeca djeci

Učenici drugog a i drugog b razreda naše škole tijekom mjeseca studenog i prosinca prikupljali su vlažne maramice za djecu koja se nalaze na liječenju u Specijalnoj bolnici za kronične bolesti dječje dobi Gornja Bistra u Gornjoj Bistri.

Naša pedagoginja Petra s volonterima također se priključila akciji.

Prikupljene vlažne maramice odnijeli su u bolnicu djeci kojima je to potrebno. U bolnici se dnevno potroši preko trideset paketa vlažnih maramica jer su tu smještena djeca koja boluju od kroničnih bolesti i njima je svaka pomoć dobrodošla.

Naši učenici vrlo su zadovoljni jer su pomogli djeci u vrijeme darivanja. U toj akciji  imali su  veliku podršku i pomoć svojih roditelja, bez kojih ne bi uspjeli realizirati projekt “Djeca djeci.”

Mali novinari