Večer matematike

U četvrtak, 7. prosinca u našoj školi održana je Večer matematike. Organizator Večeri matematike je Hrvatsko matematičko društvo, a radionice za svoje učenike su pripremile učiteljice razredne nastave i učiteljice matematike.

U natjecateljskim matematičkim aktivnostima sudjelovali su učenici svih uzrasta: viši i niži razredi sa svojim roditeljima. Matematički bingo, Matematičaru, ne ljuti se te Matematičko potapanje brodova, Matematički alias i pictionary samo su neke od igara koje su se igrale.

Kako nam je bilo pogledajte u fotogaleriji!