Obavijest roditeljima

Obavještavamo cijenjene roditelje naših učenika predmetne nastave da će se redovite poslijepodnevne informacije (prvi utorak) održati 5. prosinca 2017. godine u 17 sati.

Iznimno će se informacije za roditelje učenika 5.b i 5.c razreda održati u srijedu  6. prosinca 2017. godine u 17 sati zbog stručnog usavršavanja učiteljica (razrednica navedenih razrednih odjeljenja).

Isto tako će se ovoga mjeseca  informacije za roditelje učenika 8.a razreda umjesto u utorak 5.12.2017. održati u utorak 12.12.2017. u 17 sati.

Hvala na razumijevanju!