Večer matematike

Pozivamo učenike i roditelje na Večer matematike u OŠ Donja Stubica koja će se održati u četvrtak 7. prosinca 2017. u 18 sati.

Večer matematike je skup interaktivnih radionica koje potiču izgradnju pozitivnog stava učenika prema matematici.Dođite i zabavite se kroz razne igre koje će vam otkriti često zaboravljenu – zabavnu stranu matematike!

Organizator projekta je Hrvatsko matematičko društvo uz potporu Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta.

Zainteresirani učenici mogu svoju pozivnicu zatražiti kod svojih učiteljica ili kod učiteljica matematike.