Realizacija školskog projekta učenika drugog razreda

Učenici drugog a i drugog b razreda, tijekom Mjeseca hrvatske knjige,  realizirali su Tjedan čitanja, kao dio projekta Obitelj u školi – škola u obitelji.

Čitanje su započeli 23.10.2017. godine, kada se obilježava Dan glasnog čitanja djeci, u Etnografskom muzeju u Zagrebu.

Poslije toga čitanje je nastavljeno u školi, a pozivu su se odazvale naša knjižničarka Danica Pelko i pedagoginja Petra Vuković.

Čitanje su nastavili naši roditelji, odnosno naše mame, a i jedna sestra. Čitali smo i jedni drugima, a to je bilo vrlo zanimljivo.

Tjednu čitanja se pridružila i književnica Jadranka Čunčić Bandov koja je bila gošća u našoj školi.

Tjedan čitanja je bio vrlo zanimljiv, kako nama, tako i našim mamama. Uživali smo svi zajedno.

S nestrpljenjem očekujemo realizaciju sljedećeg dijela projekta u kojem će nam roditelji govoriti o svojim zanimanjima.

učenici drugog razreda