Večer matematike

vecerPozivamo učenike i roditelje na VEČER MATEMATIKE u OŠ Donja Stubica koja će se održati u četvrtak 1. prosinca 2016.

Večer matematike je skup interaktivnih radionica koje potiču izgradnju pozitivnog stava učenika prema matematici.

Dođite i zabavite se kroz razne igre koje će vam otkriti često zaboravljenu – zabavnu stranu matematike!

Organizator projekta je Hrvatsko matematičko društvo uz potporu Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta.

Zainteresirani učenici mogu se javiti svojim učiteljicama ili voditeljici projekta učiteljici Andrei Čmarec.