„Pokret za radost“

Coca-Colin projekt za aktivne zone u Republici Hrvatskoj

U Donjoj Stubici 3.11.2017. svečano je otvoren prostor aktivne zone „ Pokret za radost“  koju je naš grad dobio zahvaljujući glasanju  građana i ostalih koji su nam se pridružili i pomogli u akciji osvajanja nagrade.

Veliku podršku  pružio nam je otac naših učenika Tie i Dorijana, Ivan Dolić koji je stalno poticao naše građane na glasanje.

U kategoriji gradova do 10 000 stanovnika osvojili smo prvo mjesto.

Svečanom otvorenju nazočili su predstavnici  Coca –cole, grada Donje Stubice, učenici naše škole i građani. Najveću pažnju izazvao je poznati rukometaš Mirza Džomba koji je i ambasador akcije.  Nakon svečanog rezanja vrpce upravo je on, uz demonstraciju naših učenika,  objasnio kako se pravilno koriste sprave. Mnogi naši učenici su ih već isprobali, a oni koji još nisu pozvani su da to učine!