Zagrebačko kazalište lutaka: Tri praščića

U četvrtak 26. listopada učenici prvih razreda matične škole su, prvi put svi zajedno, posjetili kazalište.

Posjetili su Zagrebačko kazalište lutaka gdje su gledali predstavu Tri praščića. Uživali su u pustolovinama praščića Bjelka, Debelka i Veseljka te strašnog vuka i naučili da se u životu ne isplati lijenost već trebaju biti vrijedni poput praščića koji je sagradio kuću do opeke.

Uz predstavu, učenici su sudjelovali i na likovnoj radionici pod vodstvom lutkarske pedagoginje Ive Lipovac te izradili lutkice vuka i praščića.