Cross –country trčanje

I ove kao i dosadašnjih godina učenici Osnovne škole Donja Stubica prisustvovali su županijskom natjecanju u cross-country trčanju.

Natjecanje je održano 25.10.2017. u Krapinskim Toplicama. S obzirom da su nam osmaši u to doba bili u Vukovaru, a oni čine okosnicu ekipe, imali smo predstavnike petih i šestih razreda u konkurenciji dječaka i djevojčica.

Natjecanje je ekipnoga karaktera, a prva tri plasirana učenika također dobiju medalje.

Mušku ekipu činili su sljedeći učenici: Dorian Dolić, Vilim Vnučec, Patrik Kelava te Lovro Blagec.

Osvojili su 9. mjesto , a bilo je prijavljeno 25 škola.

Djevojčice su nastupile u sljedećem sastavu: Nika Kuhta, Jana Matuša, Mia Hanžek  te Ivana Stanić.

Osvojile su drugo mjesto, a ukupno se prijavila 21 škola.

Nika Kuhta je i u pojedinačnom plasmanu osvojila 2. mjesto.

Čestitamo svim učenicima na trudu i postignuću!