Jesenska svečanost u razrednoj nastavi

U srijedu 25.10.2017. godine, u 17.00 sati svi su učenici pošli u učionicu 3. a razreda. Tamo su ih dočekali članovi dramske skupine s učiteljicom Snježanom Puščenik. Voditeljice programa, Klara i Anja, pozdravile su sve učenike, a posebno učenike 1. a razreda.

Članovi dramske skupine pripremili su prigodni program u čast jeseni. Proveli su nas kroz polje kukuruza našim lijepim kajkavskim narječjem zbog čega smo ih nagradili velikim pljeskom.

Šestinski kišobran nas je svojim dogodovštinama proveo kroz tržnicu i dobro nasmijao.

Na kajkavskom narječju  poslušali smo i “Jambrijelu teru boliju križa”.

Poslije toga su nas nasmijale Marija i Emili, učenice 4. a razreda, igrokazom ” Bubamara i skakavac”.

Nina i Nela, učenice 2. a razreda, razmijenile su iskustva u igrokazu “Kišne kolege”.

Svi učenici, a osobito učenici 1. a razreda, uživali su u prigodnom programu koji nas je zabavio i nasmijao.

Hvala članovima dramske skupine i njihovoj učiteljici jer su nas prigodnim programom proveli kroz čarolije jeseni!

Mali novinari