VI.LIKOVNO-LITERARNO-NOVINARSKI NATJEČAJ BOGATSTVO RAZLIČITOSTI

Osnovna škola Matije Gupca iz Tavankuta  i ove je godine organizirala međunarodni nagradni literarni, novinarski i likovni natječaj Bogatstvo različitosti za učenike osnovnih škola iz Srbije, Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Rumunjske, Mađarske, Makedonije, Njemačke… kojim se želi potaknuti djecu na raspravu o temama suživota s drugima i drukčijima te razvijanje solidarnosti i povezivanje s vršnjacima iz različitih krajeva.

Tema je ovogodišnjega natječaja bila: Dobrim djelima promijenimo svijet.

Naša je škola sudjelovala na natječaju literarnim radovima naših učenica Eme Gospočić i Klare Haus.

Posebnu pohvalu na natječaju osvojio je rad Eme Gospočić pod nazivom Dobrim djelima promijenimo svijet.

Učenici koji su dobili nagrade i pohvale pozvani su na sudjelovanje u trodnevnom programu ovogodišnjega Bogatstva različitosti u Tavankut.

Njihove radove pročitajte u prilogu.

Čestitke mladim spisateljicama!